Kontakta oss

Vi finns här för dig! Du är välkommen ta kontakt med oss så hjälper vi dig med specifika produktfrågor eller belysningsförslag till ditt projekt. Antingen via telefon, kontaktformuläret eller direkt till någon av våra medarbetare.

Vi ska göra allt för att hjälpa dig, välkommen!

+46 340 77 90 01

Måndag-fredag 07-17

CEO & säljare

Joakim Svahn

Direkt: +46 10 184 18 43
E-post: joakim@nordicled.com

CMO & säljare

Jesper Valstensgård

Direkt +46 10 184 18 42
E-post jesper@nordicled.com

CTO & säljare

Jens Erenmalm

Direkt +46 10 184 18 41
E-post jens@nordicled.com

Ljusdesigner & Projektör

Linda Reinholdsson

Direkt: +46 10 184 18 47
E-post: linda.reinholdsson@nordicled.com

Ljusdesigner & Projektör

Lisa Tengberg

Direkt: +46 10 184 18 44
E-post: lisa.tengberg@nordicled.com

Regionansvarig säljare norrland

Per-Erik Forsman

Direkt: +46 10 184 18 45
E-post: per-erik@nordicled.com